Mükemmel Ambalajlar Üretmek İçin Mükemmel Tesisler Gerekir

Esnek ambalaj sektöründe 50 yılı aşkın bir deneyime sahip olan KOROZO, bugün toplam 8 fabrikası ile en iyi hizmeti sunmaktadır. Türkiye’deki 10, Belçika’da 1 fabrikası bulunmaktadır. Almanya, İngiltere ve Fransa'daki satış ofisleri ile dünyanın sayılı ambalaj üreticilerinden biri konumundadır. Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarını faaliyetlerinin odak noktasında tutan KOROZO, yeni teknolojilere ve altyapıya sürekli olarak yatırım yapmaktadır.

KOROZO’nun en yeni yatırımlarından biri olan Çorlu Fabrikası, Tekirdağ-Çorlu Avrupa Serbest bölgesinde, 67.500 metrekaresi kapalı olmak üzere 83 bin metrekarelik bir alana kurulmuştur. Fabrika bugün, tam entegre bir paketleme hizmeti için baskı öncesi, ekstrüzyon, flekso ve rotogravür baskısı (11 farklı renge kadar basabilir), laminasyon ve dönüşüm gibi son teknoloji ekipmanların kullanıldığı bir tesis konumundadır.

İnovatif yaklaşımıyla müşterilerinin beklenti ve isteklerini karşılamaya odaklanan ve tüm iş süreçlerini bu odak doğrultusunda planlayan KOROZO, gıda ve gıda dışı ürünler için esnek paketleme çözümlerinin yanı sıra torba, streç / silaj filmi, kişisel bakım ürünleri-bileşenleri ve Koroplast çöp torbası ve mutfak yardımcı ürünleri portföyü ile ambalaj konusunda ihtiyaç duyulan yüksek kaliteli pek çok ürünü bir arada sunmaktadır.