korozo iş ilanları
korozo iş ilanları

Gelişim Fırsatlarımız

Korozo Academy; Korozo’nun stratejik hedefleri doğrultusunda kurumsal değerlerimizi ve kültürümüzü destekleyen online eğitim platformumuzdur.

Korozo Academy çalışanlarımıza sürekli gelişim alt yapısı sağlayarak en iyi öğrenme deneyimi yaşamalarına imkan sunar.

Etkileşimli e-öğrenme platformumuz olan Korozo Academy’de, teknik ve davranışsal çok sayıdaki e-öğrenme materyalleri, çalışanlarımıza sunulur.

Alternate Text

Eğitim Kataloğumuzda, Sağlık Güvenlik ve Çevre, Kalite, Oryantasyon, Mesleki ve Teknik Gelişim, Kişisel ve Yönetsel Gelişim, Bilgi Teknolojileri, İnsan Kaynakları gibi farklı kategorilerde eğitim içeriği sunulur. Artan eğitim sayısı ve sürekli yenilenen eğitim içeriği ile eğitim kataloğumuz, kurumsal hafızamızı oluşturarak, çalışanlarımızın eğitim ihtiyaçlarına çözüm sunar.

Korozo Academy içerisinde yer alan Teknik Terimler sözlüğü ile çalışanlarımız, ambalaj sektörüne özel 600’den fazla teknik terimi anında öğrenir.

Alanında uzman kişiler tarafından aktarılan ve teknik gelişime destek sağlayan eğitim içeriklerimiz, çalışanlarımızın ihtiyaç duydukları ileri düzey bilgileri edinmelerini sağlar.

Korozo Academy Mobil Uygulaması ile çalışanlarımız, zaman ve mekandan bağımsız olarak Academy eğitimlerine katılabilmekte, eğitim içeriklerine ulaşabilmektedirler.

İnteraktif eğitim uygulamaları, anket, online sınav ve dijital sertifikasyon süreçleri Korozo Academy alt yapısı ile desteklenir.

Dijital kütüphanemiz, makale, e-kitap gibi farklı seçenekler sunarak, çalışanlarımızın güncel konularda bilgi edinmesini sağlar.

Sürdürülebilir gelişim odaklı, yetenek yönetimine destek sağlayan eğitim çözümleri, KOROZO ACADEMY çatısı altında Korozo çalışanlarına sürekli yenilenerek sunulur.

"KOROZO ACADEMY HER ZAMAN YANINIZDA"