Korozo Ambalaj

Esnek Ambalaj Sektörünün Lideri

KOROZO, esnek ambalaj sektöründe 49 yılı aşkın bir deneyime sahiptir.Gıda ve gıda dışı ambalaj ihtiyaçlarınız için çok çeşitli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli seçenekler sunabilmektedir.

Sürdürülebilirlik, Korozo'nun büyümesinin merkezinde yer almaktadır. Korozo daha çevreci bir yaklaşım benimsemenin yanı sıra hem kendi faaliyetlerinin hem de geliştirilen, satılan ve atık olarak bertaraf edilen ürünlerin çevre üzerindeki etkilerini azaltmaya yönelik çalışmalarını kararlılıkla sürdürmektedir.

Soğuk et ambalajlarından mikrodalgaya uygun hazır yemek ambalajlarına, dondurulmuş gıdalar ve taze ürünlerden, şekerleme, atıştırmalık ve kuru gıda ambalajlarına, evcil hayvan yeminden soğuk kaynaklı dondurma ambalajlarına kadar her türlü gıda için bariyer filmler, poşetler ve esnek ambalajlar üretmektedir. Ürünlerin rafta fark yaratabilmesi için 11 renge kadar baskı sunmaktadır.

Ekmek ve unlu mamuller, hazır içecekler için aynı zamanda hem sıcak hem de soğuk yiyeceklere uygun filmler de üretmektedir.

Gıda dışı ambalajlar kategorisinde medikal, kimyasal ve zirai ilaç endüstrileri için ambalajlar, deterjan ambalajları, kişisel bakım ve ev bakım ürün ambalajları, güvenlik ve taşıma çantaları ve tıbbi ambalaj ile koruyucu film gibi özel endüstriyel kullanımlı filmler ve tarım sektörüne uygun silaj gibi filmler bulunmaktadır.

KOROZO ayrıca bölümlü poşetler, valfli poşetler, kapaklı poşetler, quadro torbaları önerebildiği gibi; aç-kapa filmler, soyulabilir filmler, kolay açılıma uygun lazer, hologramlar, 3D efektler ve promosyon kodu baskısı gibi çeşitli ambalaj ve baskı seçenekleri oluşturma kapasitesine sahiptir.